We love dogs and dogs love us
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
We love dogs and dogs love us

Welcome!!! Ako ste obožavatelj pasa registrirajte se i komentirajte.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 BlaBlaBlaBla

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
nik3_th3_b3st
Admin
nik3_th3_b3st



BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 2:03 pm

Kao što znate, spamovanje je zabranjeno. E pa ovo je kutak samo za to. Skrećite s tema koliko god hoćete i pričajte o čemu hoćete!!! Smile
[Vrh] Go down
~Tufika~The~Best~
Chihuahua
Chihuahua
~Tufika~The~Best~



BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: Re: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitimepon oľu 23, 2009 7:32 am

ok!Sup je 4um i nadam se dase swi slazu i tako...jel imate dobre ocene u skoli?
[Vrh] Go down
nik3_th3_b3st
Admin
nik3_th3_b3st



BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: Re: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitimepon oľu 23, 2009 8:13 am

Ey! Hvala... Paa, ja imam super ocjene ( za sad ), a ne znam za druge.
P.S. Ljudi, prijavljujte se na natjecanja. Bit će zabavno, PRIJAVITE SE, plizzz!!! flower
[Vrh] Go down
~Tufika~The~Best~
Chihuahua
Chihuahua
~Tufika~The~Best~



BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: Re: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitimepon oľu 23, 2009 9:07 am

nnc!Kako ste wi?
[Vrh] Go down
nik3_th3_b3st
Admin
nik3_th3_b3st



BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: Re: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitimepon oľu 23, 2009 3:52 pm

Ljudi, molim vas postavite neke slike u potpise jer izgleda mnogo ljepše. Naravno, ništa nije obavezno, ali bilo bi ljepo... Smile
P.S. Jel moj dobar? Bebby ga je napravila pa joj opet puno hvala!!! Razz
[Vrh] Go down
nik3_th3_b3st
Admin
nik3_th3_b3st



BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: Re: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitimečet oľu 26, 2009 2:31 pm

Zna ti tko od vas kako da stavim drugi skin forumu? Mislim, kako ga skinuti i gdje ga naći? Ako netko zna, uvelike bi mi pomogao kad bi mi rekao! flower
[Vrh] Go down
nik3_th3_b3st
Admin
nik3_th3_b3st



BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: Re: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitimečet oľu 26, 2009 2:57 pm

Ljudi, zašto ne predstavljate vaše pse? Dajte molim vas, pišite nešto... Iznesite ideje, predstavite psa, igrajte igre, otvarajte nove teme...
Učinite nešto inače će ovaj forum propasti. Bilo što!!! Ja sam pisala što sam više mogla. Wink

P.S. Oprostite zbog tri posta zaredom, ali važno mi je da vam ovo bude u " novim postovima "!!! Razz
[Vrh] Go down
crazy girl
Pinč
Pinč
crazy girl



BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: Re: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitimepet oľu 27, 2009 2:18 pm

jel iko od vas moze stavit chatbox lakse se dogovorit za teme vezano uz forum????????pliiiiiz(znam da sam dosadna lol! )
[Vrh] Go down
nik3_th3_b3st
Admin
nik3_th3_b3st



BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: Re: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitimepet oľu 27, 2009 2:23 pm

Ja to ne znam, ali probat ću. I nisi dosadna, dobro si nas sjetila, heheh!!! Razz
[Vrh] Go down
crazy girl
Pinč
Pinč
crazy girl



BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: Re: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitimepet oľu 27, 2009 2:24 pm

ok,ja znam jel onda mene mozes stavit trenutak za admina???
[Vrh] Go down
nik3_th3_b3st
Admin
nik3_th3_b3st



BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: Re: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitimepet oľu 27, 2009 2:27 pm

Ok, evo sad ću!!!
[Vrh] Go down
nik3_th3_b3st
Admin
nik3_th3_b3st



BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: Re: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitimepet oľu 27, 2009 2:30 pm

Jesam!!! Twisted Evil
[Vrh] Go down
crazy girl
Pinč
Pinč
crazy girl



BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: Re: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitimepet oľu 27, 2009 2:32 pm

Kako????????? nemam administratorpanel
[Vrh] Go down
nik3_th3_b3st
Admin
nik3_th3_b3st



BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: Re: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitimepet oľu 27, 2009 2:34 pm

Sorry, nesto nije bilo u redu, ali sad si admin!!!
[Vrh] Go down
crazy girl
Pinč
Pinč
crazy girl



BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: Re: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitimepet oľu 27, 2009 2:35 pm

Piše mi ispod imena,ali bez administratorpanela ne mogu nista!moras me stavit u administratorpanelu u kategoriju di je chatbox
[Vrh] Go down
crazy girl
Pinč
Pinč
crazy girl



BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: Re: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitimepet oľu 27, 2009 2:38 pm

sorry znam da te tlacim ali samo ti zelim pomoc
[Vrh] Go down
nik3_th3_b3st
Admin
nik3_th3_b3st



BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: Re: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitimepet oľu 27, 2009 2:39 pm

Nema problema... Ne tlacis me, lol. Evo, sad sam te u adminpanelu dodala kao adminicu pa bi trebalo bit ok.
[Vrh] Go down
crazy girl
Pinč
Pinč
crazy girl



BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: Re: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitimepet oľu 27, 2009 2:41 pm

stavila sam ti chatbox,mozes me maknit sa admina! lol!
[Vrh] Go down
nik3_th3_b3st
Admin
nik3_th3_b3st



BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: Re: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitimepet oľu 27, 2009 2:45 pm

Ok. Puno hvala!!! Za sad cu te maknit s admina, ali kasnije cu te, kad mi bude trebao jos jedan admin, vjerojatno postavit za admina opet.
Ako zelis, naravno. E hvala puno za chtabox!!!
[Vrh] Go down
crazy girl
Pinč
Pinč
crazy girl



BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: Re: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitimepet oľu 27, 2009 2:46 pm

nema na cemu hvala tebi!!!!!!
[Vrh] Go down
crazy girl
Pinč
Pinč
crazy girl



BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: Re: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 4:42 am

aloooooooo ima koga dosadno mi jeeeeeeeeeeee Question Question Question Exclamation Exclamation Exclamation
[Vrh] Go down
nik3_th3_b3st
Admin
nik3_th3_b3st



BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: Re: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 11:28 am

Evo ja sad došla, ali sad vas nema ( koliko vidim )!!!Sad Šta ima kod vas? confused
[Vrh] Go down
crazy girl
Pinč
Pinč
crazy girl



BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: Re: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 12:40 pm

a ništa nik3 moja dosadno ka uvik a kod tebe?
[Vrh] Go down
nik3_th3_b3st
Admin
nik3_th3_b3st



BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: Re: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 12:45 pm

Haha... A evo ja sad na fejsu stalno igran " Mafia Wars " pa se zabavin nekako. Twisted Evil
[Vrh] Go down
crazy girl
Pinč
Pinč
crazy girl



BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: Re: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 12:47 pm

KAKO SE ZOVEŠ NA FACE-U DA TE DODAM KAO PRIJATELJA????
[Vrh] Go down
Sponsored content





BlaBlaBlaBla Empty
PostajNaslov: Re: BlaBlaBlaBla   BlaBlaBlaBla Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
BlaBlaBlaBla
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
We love dogs and dogs love us :: Zabava :: Chat-
Forum(o)Bir: